PIG 1150x350

1 Baner 938x200 8MKM

W ramach realizacji projektu Cleantech International  z programu Interreg Południowy Bałtyk w  dniach 17-19 marca br. przedsiębiorcy zrzeszeni w Północnej Izbie Gospodarczej wzięli udział w  wizycie studyjnej we Francji.

W międzynarodowym gronie przedsiębiorców z branży z krajów takich jak Niemcy, Litwa, Szwecja  oraz Francja uczestniczyli w seminarium zorganizowanym przez Francuską Federację Budownictwa Pasywnego.

Było one poświęcone przede wszystkim funkcjonowaniu tego sektora we Francji, nowym  technologiom oraz perspektywom rozwoju. Oprócz części merytorycznej była też część praktyczna, w ramach której odwiedziliśmy modelowe budynki pasywne, z których technologią budowy uczestnicy mogli się na miejscu zapoznać i porozmawiać z francuskimi ekspertami. Ponadto ze względu na obecność licznej grupy przedsiębiorców była to znakomita okazja do zaprezentowania profilu działalności własnego przedsiębiorstwa, wymiany kontaktów biznesowych, które niewątpliwie w niedalekiej przyszłości mogą zaowocować współpracą w tym sektorze.

NIE DLA PolskiŁad NIE DLA ZMIAN W PODATKU LINIOWYM